Tahsilat Sistemi

Bayi, alt bayi ve dağıtımcı gibi  şirketlerin tüketicilerden, abonelerden, müşterilerinden alacakları ödemeleri daha kolay  hale getiren sistemlere  tahsilat sistemi adı verilir. İş süreci içerisinde nakit akışını hızlandıran ve hesaplamaları kolaylaştıran  tahsilat sistemi ile Türkiye’de sanal pos hizmeti vermekte olan 20 bankanın sanal pos entegrasyonu tek ekrandan kullanılabilmektedir.

ERP Entegrasyonu

Tahsilat,  muhasebe sistemleri ile entegre olabilmektedir. Entegrasyon ile ödeme ve tahsilatların otomatik olarak cari hesaplara aktarılması, banka fişlerinin oluşturulması, müşteri ekstrelerinin  ödeme sayfasına aktarılması ve bayilerin kullanımına sunulması gibi temel fonksiyonların yanı sıra firmaların ihtiyaçlarına göre farklı entegrasyonlar da yapılabilmektedir.

Gelişmiş Raporlama

Softoly Tahsilat, günümüzün sık kullanılan ERP programlarına tam entegre çalışıyor. Program içerisinde yapılan kayıtlar, güncellemeleri, eklemeler veya değişiklikler anlık olarak tahsilat sistemine aktarılıyor ve bu sayede, internete bağlı olunan her yerde kontrol edilebilecek bir imkan tanıyor. Geniş raporlama sistemi sayesinde ERP programında bulunan veriler müşterilerinize veya plasiyerlere anında ulaştırılabiliyor.