Entegrasyon Yaptığımız Programlar

Dünyada ve ülkemizde bulunan bir çok muhasebe programına entegrasyonumuz mevcuttur. Her geçen gün yeni entegrasyonlar ile sizlere daha iyi hizmet vermeyi hedeflemekteyiz. Muhasebe programınız listede yok ise satış temsilcimizden detaylı bilgi alabilirsiniz.

Muhasebe Programı Entegrasyonu

Muhasebe yazılımları işletmelerin bazı özel ihtiyaçlarını karşılamaz ve bu noktada işletmeler 3. parti yazılımlara ihtiyaç duyarlar. İşletmelerin özel yazdırdığı 3. parti yada ek özellik yazılımları ile muhasebe programları arasında oluşturulması gereken iletişim bağına entegrasyon denir ve stoklar , cariler , plasiyer, pazarlama ekibi , iskonto tanımları, iskonto grupları, birimler, fiyat listeleri, depolar gibi içerikleri entegrasyon vasıtasıyla dışarı aktarılabilir. Diğer yazılımlardan gelen sipariş ve tahsilat gibi işlemleri muhasebe programınıza aktarabilirsiniz.

Zaman ve Hız Kazanın

Muhasebe yazılımınızda bulunan bir çok modül B2B, B2C sistemlerine sizin istemiş olduğunuz şekilde entegrasyon ile birlikte aktarılmaktadır. Aynı şekilde buradan gelen sipariş tahsilat vb. işlemler anında muhasebe programına aktarılmaktadır.

  • Ürün fiyat ve bakiyelerini tek bir yerden yönetebilirsiniz.
  • Siparişleriniz cari kartı ile birlikte anında programınıza gelir.
  • Müşterilerinize ve satış temsilcilerinize özel rapor oluşturabilirsiniz.
  • Birden fazla yazılımı tek bir noktadan yönetebilirsiniz
  • Her yazılıma ayrı veri girişi yapmak zorunda kalmazsınız.